Школа резерву продовжує свою роботу: організація дієвого учнівського самоврядування

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відповідно до Плану роботи Школи резерву керівних кадрів 25 травня 2023 року  на базі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛА АКАЦІЯ» (вул. Космонавта Комарова, 8) відбувся круглий стіл “Творча майстерня з організації дієвого учнівського самоврядування в закладі освіти”.

Учасники заходу: слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти м. Одеси та члени Парламенту старшокласників м. Одеси від закладів освіти Київського району.

Для учасників заходу провели екскурсію навчальними кабінетами, хореографічними залами, майстернями Палацу. Майбутні керівники закладів освіти мали змогу ознайомитися з приміщеннями нового, сучасного закладу позашкільної освіти –  Одеського палацу дитячої та юнацької творчості «Біла акація». Також гостей ознайомили з проєктами, які впроваджуються в закладі позашкільної освіти.

 

Після екскурсії слухачі Школи резерву керівних кадрів взяти участь у круглому столі за участю членів Парламенту старшокласників Київського району «Лідер формується в дружньому колі». Відповідно до плану своєї роботи члени Парламенту старшокласників складали план роботи на літній період. Старшокласники із задоволенням обговорили свої ідеї із присутніми, вислухали цікаві пропозиції до свого плану роботи майбутніх керівників закладів освіти, обговорили важливість врахування голосу учнівської молоді в шкільне життя. Лідери учнівського самоврядування підвели підсумки роботи Парламенту за навчальний рік та презентували свою роботу всім присутнім.

 

Робота Школи резерву керівних кадрів закладів освіти м. Одеси продовжилася в методичному кабінеті Палацу, де Ярослава Голтвян-Томачинська, директорка ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 51 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, поділилася своїм досвідом виховної роботи з розвитку учнівського самоврядування в закладі освіти, провела майстерклас з психологічного тренінгу, де учасники творчо працювали в групах та вчилися визначати та розвивати лідерські якості вихованців.

 

Підсумком роботи стала дискусія про можливості розвитку співпраці між закладами освіти у форматі:  «заклад загальної середньої освіти – заклад позашкільної освіти» чи «заклад дошкільної освіти – заклад позашкільної освіти» із залученням лідерів учнівського самоврядування.

 

 

 

********************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі “Діяльність/Кадри”.

Share this post