«Спорт єднає всіх»

Юні баскетболісти Одеської ЗОШ №71 зустрілися із гравцями баскетбольної команди України БК ОДЕСА

15 січня 2020 року став яскравою шкільною подією – до Одеської загальноосвітньої школи №71 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області завітала спортивна баскетбольна команда БК ОДЕСА на чолі з президентом клубу Сергієм Тимусяком, головним тренером Олегом Юшкіним та тренером БК ОДЕСА Олександром Вороною.

Для БК «Одеси» – це теж важлива подія, тому що це їх перший візит до Одеської ЗОШ №71.

Учні освітнього закладу зустріли почесних гостей за українською традицією хлібом-сіллю, організували екскурсію закладом освіти, провели прес-конференцію, на якій презентували історію здобутків у спортивних та інших сферах діяльності освітнього закладу. Також, у ході проведення прес-конференції учні ставили різноманітні питання гравцям баскетбольної команди України БК ОДЕСА у склад якої увійшли і легіонери з Канади та США. Запитання учнів були цікавими та оригінальними, а відповіді гравців – щирими та відвертими.

По завершенню прес-конференції українську баскетбольну команду запросили на спортивне свято «Спорт єднає всіх», метою якого було підвищення рівня комунікації серед учнів школи та за ії межами у сфері спорту.

Під час свята гравці БК ОДЕСА провели для юних баскетболістів майстер-клас з основ техніки баскетболу: ведення м’яча (дриблінгу), елементам баскетбольної техніки – ловіння та передачі м’яча.

По завершенню спортивного свята усі із задоволенням фотографувалися та брали автографи у гравців баскетбольної команди України БК ОДЕСА. Учні цього дня отримали багато позитивних вражень та були в захваті від події.

 

Share this post