Стартує IІІ сезон КВН на «Кубок мера»

В Одесі стартує IІІ сезон чемпіонату серед шкільних команд КВН на «Кубок мера»

15 грудня 2017 року 14:00 на базі Одеського культурного центру (вул. Василя Стуса, 2Б) відбудеться I тур чемпіонату серед шкільних команд КВН на «Кубок мера» 2017/2018 навчального року.

Мета чемпіонату: підтримка обдарованої і талановитої учнівської молоді міста, створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку підростаючого покоління.

Організатори чемпіонату: департамент освіти і науки Одеської міської ради спільно з постійною комісією Одеської міської ради з питань освіти, спорту, культури і туризму за підтримки Одеського міського голови.

У І турі чемпіонату серед шкільних команд КВН на «Кубок мера» візьмуть участь 16 шкільних команд, кожна з яких готова продемонструвати свою винахідливість, фантазію, гумор, ерудицію та артистизм.

Журі очолить голова постійної комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму Одеської міської ради Олег Етнарович. У його складі: учасники телепроектів «Ліга сміху», «Країна У», «Comedy Баттл», команд КВН «Одеські манси», а також відомі артисти одеської комік-трупи «Маски».

У підготовці до чемпіонату шкільним командам КВН допомагає творча майстерня «Маяк», до складу якої входять учасники команд КВН «Де Рішельє» і «Одеські манси».

Share this post