Створена громадська рада при департаменті

Громадська рада при департаменті освіти та науки Одеської міської ради почала свою роботу.

01 квітня 2021 року відбулося онлайн-засідання  представників громадськості.  Основні питання, які розглядалися на засіданні:

  • Затвердження складу громадської ради при департаменті освіти та науки Одеської міської ради. Вибори голови громадської ради.
  • Ознайомлення з положенням «Про громадську раду при департаменті освіти та науки Одеської міської ради».

Олена Буйневич, директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради, детально ознайомила всіх присутніх  з Положенням «Про громадську раду при департаменті освіти та науки Одеської міської ради», відповіла на ряд питань, які цікавили учасників громадської ради та озвучила питання до розгляду яких найближчим часом слід приступити.

У ході засідання  було затверджено склад громадської ради при департаменті освіти та науки Одеської міської ради, обрано голову та секретаря.   За результатами голосування головою громадської ради при департаменті освіти та науки Одеської міської ради стала Тетяна Макарова, голова громадської організації  «Безглютенове харчування». Секретарем – Олена Киричук, головний спеціаліст відділу інформаційно-інноваційних технологій  департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Слід зазначити, що громадська рада при департаменті освіти та науки Одеської міської ради створена з метою здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики у галузі “Освіта”.

До складу громадської ради  при департаменті освіти та науки Одеської міської ради увійшли представники різних громадських організацій.

З проєктом Положення про громадську раду при департаменті освіти та науки Одеської міської ради можна ознайомитися  за посиланням.

 

   

Корисні посилання:

“Зустріч з громадськими організаціями” можна ознаомитися за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua/zustrich-z-hromadskymy-orhanizatsiiamy/#more-38656

“Запрошуємо до співробітництва громадські організації”  можна ознаомитися за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua/zaproshuiemo-do-spivrobitnytstva-hromadski-orhanizatsii/#more-36547

 

Share this post