«Сучасні заклади освіти – 2019»

14 березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) розпочала роботу Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та  Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

Проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участю Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради бере участь у Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та представив конкурсну роботу за тематичною номінацією «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів».

 

Тема конкурсної роботи є надактуальною, адже у вихованні особистості громадянина сучасної демократичної держави важливе місце займає середовище – все те, що оточує людину від народження до кінця життя, починаючи з сім’ї, шкільного оточення і завершуючи середовищем соціальним, у якому вона народжується і яке створює умови для її розвитку і виховання.

     

У роботі представлені основні показники галузі “Освіта” м. Одеса та пріоритетні напрями діяльності департаменту, які допомагають особистості соціалізуватися в сучасному світі. Це і організація роботи у напрямку реалізації прав дітей з особливими освітніми потребами на освіту, організація харчування, і розвиток діяльності органів учнівського самоврядування, зокрема робота Парламенту старшокласників, проведення міського та Всеукраїнського CROSS- Форумів «Разом ми змінимо світ!»,  запобігання та протидія цькуванню, Безпека дітей у мережі  Інтернет, профорієнтаційна робота, робота з дітьми внутрішньо переміщених осіб, дистанційна освіта,  міжнародне співробітництво.

Впродовж першого дня представники департаменту взяли участь у засіданнях «круглих столів», конференціях з питань учнівського самоврядування, інклюзивної освіти та інших. Директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич презентувала роботу Парламенту старшокласників м. Одеси.

  

На виставці також представлені результати реалізації у м. Одесі міських програм, зокрема:

  • Міської цільової програми розвитку освіти міста Одеси на 2017-2019 роки;
  • Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки.

Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» проходитимуть 14-16 березня 2019 року  у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

*************************************************

Міжнародна виставка презентує ефективний розвиток усіх ланок системи освіти з упровадження сучасних стандартів, нових форм і технологій освітньої та наукової діяльності для підвищення якості освіти, обмін досвідом у реалізації міжнародних науково-освітніх програм і проектів задля взаємного збагачення, розбудову національної освіти, що відповідає міжнародним стандартам якості та ґрунтування на новітніх досягненнях науки.

У програмі виставки:

  • презентація українських і закордонних закладів, міжнародних представництв і освітніх агенцій;
  • презентація наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ;
  • презентація сучасних засобів навчання, обладнання, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику;
  • науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі;
  • вступна кампанія 2019 року в Україні та за кордоном;
  • нагородження переможців конкурсів Гран-Прі, золотими, срібними та бронзовими медалями, дипломами, сертифікатами.

 

 

 

 

Share this post