Суворовський район: підготовка кабінетів НУШ до нового навчального року

У закладах загальної середньої освіти Суворовського району триває робота щодо організації освітнього простору 1-х класів відповідно до  методичних рекомендацій «Нової української школи».

У осередку навчально–пізнавальної діяльності розміщено мобільні парти, які легко переміщувати для організації зручної групової чи індивідуальної роботи учнів. Оформлені рекреаційні зони для проведення ігор та класні освітні середовища з урахуванням умов, які сприятимуть розвитку творчої особистості дитини та забезпечуватимуть проектну, командну та групову діяльність у педагогічному процесі.

Навчальні кабінети наповнюються новими мультимедійними засобами та дидактичними матеріалами. В кабінетах облаштовані міні-бібліотечки, є змінні тематичні осередки, розташовані стенди та фліпчарти, на яких можна розміщувати таблиці та діаграми для наочного висвітлення теми. Облаштовані  куточки природи для проведення дослідів, де діти спостерігатимуть за особливостями росту рослин.

В класах створені ігрові зони, де бажаючі можуть грати в різноманітні настільні ігри, складати пазли. В наявності інвентар для рухливих ігор, приладдя для творчих занять: фломастери, альбоми, пластилін. Є місце для виставки дитячих робіт.

Кабінети обладнані «дошкою настрою», на якій кожен учень, виставляючи навпроти  свого прізвища чи фото певний смайлик, зможе показати, що відчуває: захоплення, здивування, смуток, радість.

Новий освітній простір – це чудовий шанс створити клас, в якому буде зручно кожному учню.

 

Share this post