Триває інформаційно-просвітницька робота у закладах освіти. Фото

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси педагогічними працівниками та представниками Управління патрульної поліції в Одеській області у рамках проєкту «Шкільний офіцер поліції» продовжується спільне проведення серед учнів міста інформаційно-просвітницької роботи щодо запобігання правопорушень та злочинності у дитячому середовищі. 

Шкільні офіцери поліції систематично відвідують заклади освіти, проводять навчання, практичні тренування з педагогами, учнями та їх батьками щодо профілактики правопорушень, нещасних випадків, протидії всім формам насильства та жорстокого поводження з дітьми, запобігання поширенню діяльності деструктивних течій в освітньому середовищі.

Також серед учнів проводяться інформаційно-роз’яснювальні заходи щодо безпечного використання інформаційно-комунікаційних технологій та інших медійних засобів, Інтернету, зокрема в умовах воєнного стану. Крім цього, проводяться диспути, лекції, бесіди щодо шкідливого впливу наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, алкоголю, тютюну на організм дитини та відповідальності за порушення законодавства, пов’язаного з уживанням або реалізацією алкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет та рідини, що використовується в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання.

        

 

    

 

 

 

_______________________________

Більше інформації щодо проведеної інформаційно-просвітницької роботи у розділі “Виховна робота”. 

Share this post