Триває робота Школи резерву керівних кадрів: фінансова діяльність

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

21 березня 2023 року для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти в онлайн-форматі пройшов семінар-практикум Робота з батьками та громадськістю. Фінансово-господарська діяльність керівника навчального закладу”.

Директор Одеського ліцею “Приморський” Одеської міської ради Одеської області Інна Усова під час виступу щодо фінансово-господарської діяльності керівника закладу освіти  (для перегляду презентації перейдіть за посиланням) звернула увагу на фінансову автономію закладів освіти, нормативну базу, схему фінансування шкіл, що необхідно зробити для запровадження фінансової автономії, її переваги та ризики. Проговорили поняття з даного питання, зокрема що таке “фінансова автономія”, “фінансово-господарська діяльність” тощо. Слухачі ознайомились з корисними посилання щодо фінансової автономії закладу. 

 

 

Під час виступу щодо роботи з батьками та громадськістю (для перегляду презентації перейдіть за посиланням) було розглянуто нормативну базу, що регламентує взаємодію з батьками, основні завдання, методи, форми роботи з батьками, напрями роботи психолога з батьками, проаналізовано напрями роботи класного керівника.

 

******************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри”.

Share this post