Одеський НВК № 13: «Школи: партнери майбутнього»

Українсько-німецькі зв’язки у шкільній освіті на сучасному етапі 

Відбулася зустріч адміністрації Одеського навчально-виховний комплексу №13 «Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія» Одеської міської ради Одеської області  з німецькою делегацією, яка була представлена пані Анкою Фельдгузен, послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні та паном Дітером Йєшке, координатором-консультантом програми DSD Півдня України від Центрального управління шкільної освіти за кордоном (ZfA) Федеративної Республіки Німеччина.

Предметом зустрічі була участь Одеського НВК №13 в програмі «Школи: партнери майбутнього», яка  координується Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини та спільно з ZfA, Goethe-Institute  Німецької служби академічного обміну (DAAD) та Служби педагогічного обміну (PAD) Конференції міністрів освіти.

Мета програми – викликати стійкий інтерес до сучасної Німеччини та вивчення німецької мови молоддю України. Ініціатива PASCH зміцнює та з’єднує глобальну мережу понад 1800 шкіл-партнерів за кордоном, які мають особливі зв’язки з Німеччиною. Зустріч закінчилася підписанням угоди, яка надасть можливість учнівській молоді Одеського НВК №13 складати іспити DSD, а у подальшому навчатись у коледжах та закладах вищої освіти Німеччини.

Пані Фельдгузен та пан Йєшке у ході брифінгу обговорили з викладачами німецької мови Одеського НВК № 13 подальші кроки щодо впровадження програми, запросили вчителів на стажування в Німеччину в 2021 році.

У зустрічі також прийняли участь Сергій Іванов, директор Одеського НВК № 90, Інна Соломащенко, директорка Одеської гімназії №4 та вчителі німецької мови вказаних освітніх закладів, які поділилися з представниками Німеччини своїми наробками з приводу складання іспитів  DSD на базі своїх шкіл.

Share this post