Акція «Тепла хвиля»: волонтерська діяльність

Освітяни Одеси продовжують займатися волонтерською діяльністю

З перших днів введення воєного стану в Україні заклади освіти міста долучилися до волонтерської діяльності. Педагоги, небайдужі батьки та учні за цей період взяли участь у багатьох ініціативах: від написання листів воїнам, які захищають нашу Батьківщини, до збору допомоги тощо.  Освітянська родина продемонструвала згуртованість, незламність у підтримці військовослужбовців, а також постраждалих людей, які потребують допомоги.

Упродовж червня 2023 року одеситами для місцевих жителів із затоплених районів Херсонщини в закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси було зібрано та відправлено продукти харчування (питна вода, їжа швидкого приготування, консерви, солодощі, дитяче харчування), посуд, дитячі іграшки, засоби гігієни, нерецептурні медичні препарати, корм для тварин тощо. Для військовослужбовців, які перебувають на передовій, також була направлена необхідна допомога. У закладах освіти міста для військових продовжують плести маскувальні сітки, виготовляти захисні костюми.

За сприяння благодійної організації «Благодійний фонд «Педагогічна скарбниця» педагогічні працівники закладів освіти міста Одеса, які потребують допомоги, а також члени родин яких захищають Україну, продовжують отримувати продуктові та гігієнічні набори. Наразі допомогу отримали понад 1000 осіб.

Важливо надавати підтримку тим, хто її потребує, адже і героям, і постраждалим дуже потрібно знати, що про них піклуються. 

 

 

 

 

 

________________________

«Масляна єднає»: захід у рамках акції «Тепла хвиля». Фото

Share this post