Тривають практичні тренування з питань цивільного захисту       

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

За ініціативою  Департаменту освіти та науки Одеської міської ради  із залученням фахівців Головного управління ДСНС України в Одеській області для керівного складу та відповідальних за цивільний захист закладів освіти міста  пройшли практичні тренування з питань цивільного захисту. Так,  на базі  Одеського закладу дошкільної освіти «Дитячий садок» №45 Одеської міської ради (пров. Краснослобідський 15 Є) та Одеського навчально-виховного комплексу №13 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Одеської міської ради Одеської області (вул. Кримська, 62)  для керівників та відповідальних за цивільний захист закладів освіти міста  Суворовського району були проведені практичні тренування з метою посилення безпеки, захисту життя та здоров’я учасників освітнього процесу. 

Спеціалісти Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області та Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України поділилися із присутніми своїми знаннями  та досвідом щодо правил поведінки у небезпечних ситуаціях, розповіли про протипожежну безпеку, порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та сигналі “Повітряна тривога”, ознайомили з  правилами дій при хімічній атаці та  продемонстрували види  домедичної допомоги в реаліях сьогодення.  Під час тренувань у присутніх  була можливість поглибити знання  про пожежну, протимінну та хімічну безпеку, пройти навчання щодо дій у надзвичайних ситуаціях, та уміння  гасити пожежу.     

Нагадуємо, що раніше повідомляли, як пройшли практичні тренування з питань цивільного захисту для керівного складу закладів дошкільної освіти Київського району.

 

 

Share this post