Візит вінницьких колег

Одеські дошкільники обмінювались досвідом з вінницькими колегами.

На запрошення департаменту освіти та науки Одеського міської ради  одеські установи дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади приймали освітян з м. Вінниця.

Делегацію у складі 50 керівників закладів дошкільної освіти очолила директор департаменту освіти та науки Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Мета візиту вінницьких педагогів-дошкільників – вивчення досвіду роботи одеських колег.

У Одеському ДНЗ №45 директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Оленою Буйневич до уваги гостей було представлено інформацію про традиції, інновації та досягнення системи дошкільного виховання міста.

Педагоги-дошкільники з Вінниці відвідали заклади дошкільної освіти м. Одеси. Одесити познайомили своїх колег з авторськими та інноваційними методами роботи.

До уваги керівників закладів дошкільної освіти м. Вінниці були надані Всеукраїнські проекти, в яких беруть участь заклади дошкільної освіти  м.Одеси: українсько-датський проект «Сприяння освіті», який проводиться під егідою Міністерства освіти і науки України, та українсько-нідерландський проект «Афлатот».

В українсько-датському проекті “Сприяння освіті” з впровадження  LEGO-конструювання в навчальний процес участь беруть 17 закладів дошкільної освіти м. Одеса (понад 5500 вихованців). Заклади є флагманами проекту, перемагають у конкурсах, що проводяться в його рамках.

У спільному українсько-нідерландському проекті навчання дошкільників економічної грамотності «Афлатот» беруть участь 5 дошкільних установ Одеси (більше 1000 вихованців).

У Одеському ДНЗ №50 гості ознайомилися з системою спеціального дошкільного навчання для дітей з особливими навчальними потребами.

Гості також відвідали Одеські ДНЗ №№10, 73, 237.

Дошкільнята, що стали номінантами міського конкурсу «Зоряна юність Одеси – 2018», подарували гостям яскраві оригінальні музичні номери.

Обмін досвідом та творчим спілкуванням керівників дошкільних установ міста Одеси та Вінниці закінчився запрошенням одеських колег відвідати дитячі сади Вінниці.

  

Share this post