Візит вінницьких колег

Одеські дошкільники обмінювались досвідом з вінницькими колегами.

На запрошення департаменту освіти та науки Одеського міської ради  одеські установи дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади приймали освітян з м. Вінниця.

Делегацію у складі 50 керівників закладів дошкільної освіти очолила директор департаменту освіти та науки Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Мета візиту вінницьких педагогів-дошкільників – вивчення досвіду роботи одеських колег.

У Одеському ДНЗ №45 директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Оленою Буйневич до уваги гостей було представлено інформацію про традиції, інновації та досягнення системи дошкільного виховання міста.

Педагоги-дошкільники з Вінниці відвідали заклади дошкільної освіти м. Одеси. Одесити познайомили своїх колег з авторськими та інноваційними методами роботи.

До уваги керівників закладів дошкільної освіти м. Вінниці були надані Всеукраїнські проекти, в яких беруть участь заклади дошкільної освіти  м.Одеси: українсько-датський проект «Сприяння освіті», який проводиться під егідою Міністерства освіти і науки України, та українсько-нідерландський проект «Афлатот».

В українсько-датському проекті “Сприяння освіті” з впровадження  LEGO-конструювання в навчальний процес участь беруть 17 закладів дошкільної освіти м. Одеса (понад 5500 вихованців). Заклади є флагманами проекту, перемагають у конкурсах, що проводяться в його рамках.

У спільному українсько-нідерландському проекті навчання дошкільників економічної грамотності «Афлатот» беруть участь 5 дошкільних установ Одеси (більше 1000 вихованців).

У Одеському ДНЗ №50 гості ознайомилися з системою спеціального дошкільного навчання для дітей з особливими навчальними потребами.

Гості також відвідали Одеські ДНЗ №№10, 73, 237.

Дошкільнята, що стали номінантами міського конкурсу «Зоряна юність Одеси – 2018», подарували гостям яскраві оригінальні музичні номери.

Обмін досвідом та творчим спілкуванням керівників дошкільних установ міста Одеси та Вінниці закінчився запрошенням одеських колег відвідати дитячі сади Вінниці.

Візит вінницьких колег Візит вінницьких колег

Візит вінницьких колег  Візит вінницьких колег

Візит вінницьких колег Візит вінницьких колег

Візит вінницьких колег Візит вінницьких колег

Візит вінницьких колег Візит вінницьких колег

Share this post