Тривають тренінги щодо запобігання домашньому насильству

Департамент освіти та науки Одеської  міської ради інформує

Пройшов черговий тренінг для освітян Одеси у рамках реалізації проєкту «Разом проти домашнього насильства».

У заході взяли участь педагогічні працівники, уповноважені спеціалісти для проведення невідкладних заходів реагування у разі виявлення фактів насильства, педагогічні працівники, спеціалісти психологічної служби (практичні психологи, педагоги соціальні).

Під час одноденного тренінгу учасники розглянули види домашнього насильства, психологічні аспекти роботи з дітьми, які від нього постраждали, ознайомилися із положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Учасники тренінгу отримали роздатковий матеріал щодо протидії домашньому насильству для висвітлення цієї важливої теми у закладах загальної середньої освіти міста.

Робота у даному напрямку триває…

 

 

* * * * * * * * * * * * *

Діяльність у рамках проєкту «Разом проти домашнього насильства» здійснює  Громадський рух «Віра, Надія, Любов» у партнерстві з Департаментом освіти та науки, Департаментом праці та соціальної політики Одеської міської ради. Проєкт реалізується у співпраці Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Громадської організації «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Уряду Великої Британії.

Більше інформації щодо домашнього насильства та насильства за ознакою статі можна переглянути на офіційному вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі “Діяльність/Виховна робота”.

Share this post