«Творча сім’я – моя родина і Я»

Конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я»

З нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводиться конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я». До участі у Конкурсі запрошуються творчі одеські родини з дітьми.  

Мета конкурсу: підвищення ролі сім’ї у вихованні підростаючого покоління, популяризація художньої творчості й народної майстерності у родинах.

Для участі у конкурсі учасникам необхідно до 12 травня 2020 року заповнити реєстраційну форму та розмістити якісні матеріали (відеозапис (фотоматеріали) 1 концертного номеру (до 5 хвилин) у театральному, концертно-виконавському жанрах (вокальному, хореографічному, розмовному, інструментальному, цирковому, оригінальному) або майстер-клас з декоративно-ужиткової творчості) в електронному вигляді за посиланням: https://forms.gle/JUayiB2k2gnUpEc69 

З числа 15 сімей, які наберуть найбільшу кількість балів, будуть визначені переможці конкурсу та нагороджені дипломом департаменту освіти та науки Одеської міської ради та пам’ятним подарунком.


Конкурс проводиться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 № 436-VІІ.

Share this post