Вібдувся семінар «Актуальні питання освітньої галузі м.Одеси в умовах воєнного стану»

07-08 грудня освітяни з Черкас відвідали Одесу

З метою обміну досвідом до Одеси прибула делегація у складі представників Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та керівників закладів загальної середньої освіти м. Черкаси. 

Під час першої зустрічі, яка відбулася на базі освітнього простору CreatED, директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич означила головні та важливі для сьогодення питання освітньої галузі в умовах воєнного стану. Зокрема Олена Валеріївна закцентувала увагу на організації навчального процесу, вагомій ролі психологічної служби в нестандартних воєнних умовах життєдіяльності навчальних закладів, організації харчування, виховання, відпочинку дітей, роботи з батьками та громадськими організаціями.

Роботу Одеського міського центру стресостійкості презентували працівники психологічної служби Олена Вершиніна та Наталія Желєзкова, акцентуючи увагу на цетрі як на проєкті зміцнення психологічного здоров’я та емоційної підтримки у кризові часи. Досвід заслуговує на увагу і має безперечну цінність, особливо в сучасних умовах.

 

 

Не менш цікавою була і друга зустріч у сучасному освітньому закладі – ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, який дивував гостей створенням комфортних, зручних умов для навчання та дозвілля учнів: чудові класи, їдальня, найпростіше укриття, пункт незламності, актова зала. Усе викликало зацікавленість і здоровий інтерес.

У подальшому спілкуванні своїми напрацюваннями поділилися директорка Одеського ліцею «Фонтанський» Оксана Амеліна «Організація навчального процесу за дистанційною формою» та директорка Одеського ліцею № 49 Наталія Гришко «Маркери сформованості патріотизму у контексті кардинальних змін виховної парадигми». Також було презентовано досвід організації харчування учнів.

 

 

Спілкування колег-освітян одеситів та черкащан продовжилося на базі КОМУНАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛА АКАЦІЯ». Тут гостям провели екскурсію по Палацу та презентували резеденцію Святого Миколая та майтер-клас з виготовлення Одеського «Котооберега».

Окрім презентацій освітніх закладів для гостей були проведені цікаві екскурсії по місту. 

Зустріч пройшла змістовно і цікаво. Одеситам є чим поділитися з колегами і це було зроблено залюбки. Сподіваємося, що користь від такої співпраці буде взаємною. Учасники висловили свої побажання та сподівання на подальшу співпрацю заради освіти, педагогіки та учнівства, заради миру в Україні.

________________________

Пройшов освітній діалог «Одеса-Київ»

Share this post