«Тих спогадів із пам’яті не стерти»: підсумки відеоконкурсу

В Одесі  проведений міський конкурс учнівських відеопроєктів «Тих спогадів із пам’яті не стерти» 

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою формування громадської свідомості підростаючого покоління, патріотичного ставлення до історичного минулого країни на прикладі старших поколінь, увічнення безсмертного героїчного подвигу народу, департаментом освіти та науки Одеської міської ради за підтримки постійної комісії Одеської міської ради з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями у квітні-травні 2021 року з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, проведений міський конкурс учнівських відеопроєктів «Тих спогадів із пам’яті не стерти».

У Конкурсі взяли участь учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які представили 75 учнівських відеопроєктів – інтерв’ю, відео спогади членів родин, ветеранів Другої світової війни.

Журі Конкурсу з числа учасників, які набрали найбільшу кількість балів, визначили переможців дистанційно в онлайн-режимі.

Переможцями Конкурсу стали:

І місце – учнівський колектив 6(10)-А класу Одеської гімназії № 4;


ІІ місце Вікторія Іваніченко, учениця 7-Б класу Одеської ЗОШ № 1;


ІІІ місце:

Ніколь Зарічук, учениця 2-А класу Одеського ліцею «Гармонія»;

Ганна Меленевська, Ксенія Колесник, Марія Стриженюк –  учениці 9-А класу Одеської НВК «Гімназія 2».

Учні та вихованці закладів загальної середньої, позашкільної освіти, які взяли участь у міському конкурсі учнівських відеопроєктів «Тих спогадів із пам’яті не стерти» до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні будуть нагороджені грамотою, переможці – дипломом та пам’ятним подарунком.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 07.05.2021 № 120  “Про підсумки проведення міського конкурсу учнівських відеопроєктів “Тих спогадів із пам’яті не стерти” до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”.

Конкурс проводився в рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VIII.

Share this post