Підведені підсумки міського конкурсу “Кобзар і сучасність”

На початку березня 2019 року проведено традиційний міський конкурс «Кобзар і сучасність».

5 березня 2019 року відбувся  відбірковий етап (за територіальним принципом), 12 березня – підсумковий на базі КУ «Одеський методичний центр освітніх ініціатив».

Основна мета цього заходу – пошук  та підтримка дитячих  талантів, сприяння формуванню національної свідомості підростаючого покоління, виявлення обдарованих учнів у галузі української літератури та українознавства, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 220 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м.Одеси. Це традиційне змагання таланту та творчості – справжнє дзеркало ставлення до поета, його мистецької спадщини.

Більшість конкурсантів зійшлися на думці, що «зараз молодь відчула потребу сказати своє слово про Шевченка. Він – не минуле, а сучасник. Його слова – то правда сьогодення». Твори поета вчать любити свою Вітчизну, виховують віру в творчі сили, надихають на самовіддану працю. У конкурсних роботах діти висловлювали  мрії швидше стати дорослими, щоб своїми справами приносити користь державі, виконувати заповіти Кобзаря.

Журі відбіркового та підсумкового етапів підбило підсумки конкурсу, визначило переможців у номінаціях «Кращий твір», «Кращий реферат», «Кращий малюнок», які будуть нагороджені  дипломи департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від  15.03.2019 №81 “Про підсумки проведення міського конкурсу “Кобзар і сучасність” серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році”

Share this post