У День міста Одеси талановита молодь і школярі привітали рідне місто

До Дня міста Одеси  на Приморському бульварі пройшов фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва

У рамках відзначення 225-ої річниці з Дня заснування міста Одеси на Приморському бульварі пройшов фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва – виставка робіт та майстер-класів переможців міського конкурсу «Зоряна юність Одеси».

На виставці були представлені роботи юних одеситів – вихованців творчих гуртків і студій закладів позашкільної освіти міста, які стали переможцями щорічного міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси».

Відвідувачі виставки милувалися художніми роботами дітей, які були  виконані в різних жанрах і техніках. Під час виставки досвідчені педагоги провели для всіх бажаючих майстер-класи з популярних видів творчості: ліплення з глини та бісероплетіння, виготовлення іграшок із синильного дроту та декоративних квітів із керопласту, вироби із солоного тіста та пластилінового живопису, ниткоплетіння та поробок із паперу (оригамі, квілінг, аплікація) тощо.

Одесити та гості міста мали також можливість познайомитися із майстерністю учнів професійно-технічних училищ та ліцеїв у різних жанрах сучасних та народних промислів.

   

Share this post