Запрошуємо до участі в конкурсі відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!»

У грудні 2021 року стартує щорічний міський творчий конкурс аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» 

Організатором міського конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» до новорічних та різдвяних свят є Департамент освіти та науки Одеської міської ради.

Конкурс проводиться з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в режимі онлайн.

Мета конкурсу: формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції, виховання патріотичних почуттів і любові до рідного міста, розвитку творчого потенціалу дітей та молоді.

До участі у конкурсі запрошуються учні та вихованці закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

На конкурс надаються аматорські відеоролики, створені будь-якими доступними засобами, що містять новорічні та різдвяні привітання у будь-якій формі.

Тривалість відеоролику – до 5 хвилин.

У створенні та виробництві відеороликів дорослі фахівці (педагоги, батьки, режисери, відеозвукооператори, автори творів) можуть брати участь тільки в якості помічників.

Журі Конкурсу визначає переможців в онлайн режимі:

  • серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти за номінаціями:

– «Найкраще аматорське відео»;

– «Приз глядацьких симпатій»;

– «Дружна дитяча родина»;

– «За оригінальність ідеї»;

– «Надія міста»;

  • серед закладів дошкільної освіти за номінаціями:

 – «Дружна дитяча родина»;

 – «Надія міста».

Переможці міського конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» до новорічних та різдвяних свят серед учнів та вихованців закладів освіти міста нагороджуються дипломом Департаменту та грошовими винагородами, учасники – грамотою Департаменту.

Порядок проведення Конкурсу та визначення його переможців

Для участі у Конкурсі необхідно до 13 грудня 2021 року розмістити аматорські відеопривітання на YouTube (https://www.youtube.com) та надіслати заявку на участь у Конкурсі на електронну адресу: [email protected]. 

Більш детальніше про проведення творчого конкурсу  можна ознайомитись у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 08.11.2021 №298 “Про проведення міськог о творчого конкурсу аматорських відеогіривітань «У Новий рік з новою мрією!» до новорічних та різдвяних свят серед учнів та вихованців закладів освіти міста”

******

Відеотека міського творчого конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» розміщена у розділі «Медіа».

Share this post