У місті створено Парламент старшокласників

Департаментом освіти та  науки Одеської міської ради з метою розвитку ініціативи, формування активної громадянської позиції і залучення учнівської молоді до громадського життя міста створено Парламент старшокласників м. Одеси


Для формування складу міського Парламенту старшокласників у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м.Одеси були організовані та проведені вибори, участь в яких взяли школярі віком від 14 років. За підсумками виборчих кампаній до складу міського Парламенту старшокласників увійшли 110 лідерів учнівських самоврядувань, які набрали найбільшу кількість голосів у своїх закладах освіти.

  
Парламент старшокласників м. Одеси складається з 4-х територіальних представництв Малиновського, Приморського, Київського та Суворовського районів, функціонування яких буде здійснюватися на базі Одеських БДЮТ «Тоніка», БДЮТ«Домінанта», ЦДЮТ «Еврика», ЦДЮТ«Дивосвіт».

Основні види діяльності Парламенту старшокласників: представлення інтересів учнівського самоврядування закладів освіти та реалізація проектів благодійної, екологічної, національно-патріотичної, інтелектуальної та творчої спрямованості.

  
Лідери районних парламентів старшокласників увійдуть до складу Молодіжної ради при Одеському міському голові VI скликання.
Проведення першої урочистої сесії Парламенту відбудеться в грудні 2018 року.

*********************************************************************************************************

Положення про Парламент старшокласників м. Одеси 

  

 

 

Share this post