«Сучасні заклади освіти» та «World Edu» 2021

Упродовж 31 березня – 2 квітня 2021 року відбудеться виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu» 

Місце проведення: Київський Палац Спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми  з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

На виставці будуть представлені: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, науково-методичні центри; органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад); школи, гімназії, ліцеї, дошкільні й позашкільні заклади освіти; видавництва, фонди, асоціації, освітні портали; виробники і постачальники сучасних засобів навчання, новітніх технологій, обладнання, проєктів, програм і рішень для впровадження в процес навчання та управління закладом освіти.

Тематичні заходи виставки відбудуться за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості. Конференції, семінари, тренінги тощо відбудуться в онлайн форматі. Майстер-класи, презентації відбудуться безпосередньо на стендах учасників.

Конкурси й нагороди для учасників виставки:

  1. Рейтинговий виставковий конкурс для закладів вищої, післядипломної та професійної (професійно-технічної) освіти з нагородженням Гран-Прі.
  2. Конкурс із тематичних номінацій з нагородженням золотими, срібними й бронзовими медалями.
  3. Відзначення закладів вищої освіти Сертифікатом «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

З питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в Оргкомітет Компанії «Виставковий Світ»:


ХІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» відбудеться у березні 2020 рокуНагадаємо, що департамент освіти та науки Одеської міської ради на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» презентував свою роботу у галузі “Освіта” за тематичною номінацією «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів». Детальніше про цю подію можна дізнатися за посиланням: «Сучасні заклади освіти – 2019» та «Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

 

Також, участь у XI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020» брали: Одеська загальноосвітня школа № 38 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області та Одеський навчально-виховний комплекс № 4 „Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів-гімназія” Одеської міської ради Одеської області. Детальніше про цю подію можна дізнатися за посиланням: Заклади освіти м. Одеси представили свої розробки на XI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020».

 

Share this post