Урочисте відкриття І Міжнародної науково-практичної конференції «Наука, освіта, економіка та соціум»

5 червня 2018 року відбулось урочисте відкриття І Міжнародної науково-практичної конференції «Наука, освіта, економіка та соціум».

На базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова відбулася конференція  за участю представників  Міністерства освіти та науки України, департаменту освіти та науки Одеської міської ради, викладачів та студентів  Педагогічного Університету ім. Національної Комісії з Питань Освіти в Кракові, Академії Права, Адміністрації та Управління ім. Яна Длугоша в Ченстохові та ЗВО України, керівників закладів загальної середньої освіти міста

Учасники конференції планують поділитися  досвідом і науковими розробками з питань науки, освіти, економіки та соціального розвитку. А саме: роль інноваційної освіти у процесі мислення та знання, досвід застосування іноземних мов в освітньому процесі, розвиток студентського самоврядування за європейським зразком у Республіці Польща, економіко-правові аспекти розвитку е-суспільства в Україні, стратегії цифрового перетворення, міжнародний досвід ІРО телекомунікаційних компаній та іншими питаннями.

 

Share this post