У пришкільних таборах Одеси тривають оздоровчі зміни

Різноманітне дозвілля дітей Суворовського району 

Щорічно в літній період юні одесити відпочивають у таборах з денним перебуванням на базі закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси або відправляються в дитячі табори, заклади оздоровлення та відпочинку.
Для дітей з пришкільних таборів з денним перебуванням закладів загальної середньої освіти Суворовського району гостинно відкрив свої двері Комунальний позашкільний навчальний заклад “Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка»”
Цікаве та різноманітне дозвілля чекає на дітей в позашкільному закладі. Це концертні програми «Різнокольорове літо», спортивно-туристські змагання «Тропа Робінзона», конкурси малюнків на асфальті «Веселковий світ дитинства», першість Одеського БДЮТ з шашок, ігрові програми «Один дома» з залученням представників ДСНС. Юні відпочивальники беруть участь в конкурсних програмах «Школа ввічливих наук» та «Знаємо свої права – виконуємо свої обов’язки».
Народний художній колектив театральна студія «Піноккіо» запросив юних глядачів на дитячу казкову виставу «Зайченя».
Майже 400 дітей з пришкільних таборів щотижня відвідують гуртки закладу: «Іграшка-сувенір», «Чарівна намистина», «Студії образотворчого мистецтва», «Художня вишивка», «Умілі руки», «Етикет», «Юний правознавець», «У світі англійської», «Спортивний туризм», «Пішохідний туризм», «Спортивні ігри» (шашки) та «Юний ерудит».
Зустрічі завершуються нагородами найкращих, веселим настроєм та яскравими емоціями!

Share this post