У рамках патріотичного марафону “З днем народження, Країно!”. Фото

Одесити долучилися до заходів у рамках патріотичного марафону «З днем народження, Країно!»

З нагоди відзначення у 2022 році в місті Одесі Дня Української Державності, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, з метою сприяння національно-патріотичному вихованню юних одеситів Департаментом освіти та науки Одеської міської ради 20 серпня 2022 року в рамках патріотичного марафону «З днем народження, Країно!» у Міському саду, ЦПКіВ ім. Т.Г. Шевченка, ПКтаВ ім. Горького, Дендропарку Перемоги, на Кримському бульварі та Кленових алеях проведені акції «Кольори Перемоги», «З Україною в серці»,  «Поштова скринька для військовослужбовця «З любов’ю та вдячністю! Ваша Одеса!», патріотичний арт-розпис «Україна очима дітей» та майстер-класи з виготовлення патріотичних браслетів, сувенірів, оберегів, а також з різних видів спорту.             

Під час патріотичних заходів з вірою в наближення до Перемоги юні одесити разом з батьками мали можливість прикрасити гілки дерев стрічками кольорів нашого Прапора, намалювати квітучу сильну Україну, спробувати себе у різних видах мистецтва, від  Парламенту старшокласників м. Одеса отримати символічні жовто-блакитні сердечки  для підняття духу до спільної Перемоги, а також подарувати емоції дітям та дорослим.

У заходах також взяли участь представники відділу ювенальної превенції ГУНП в Одеській області.

Для підтримки незламного духу  наших захисників та захисниць,   які з перших днів війни боронять кордони України та оберігають наш спокій, мешканці міста брали активну участь у написанні листа з привітаннями  та побажаннями на заздалегідь оформлених листівках. Листи підтримки та дитячі малюнки неодмінно дійдуть до адресатів – наших військовослужбовців Збройних Сил України.

Під час акції «Мрії у політ!» діти із задоволенням відпускали свої мрії про Перемогу та мирне майбутнє, запускаючи власноруч виготовлені жовто-блакитні паперові літаки.

У соціальній мережі Фейсбук проходить кейс-festival «Все буде Україна», в якому  всі бажаючі аматорські колективи та окремі виконавці можуть взяти участь.

#ОсвітаОдеса

 

 

 
 
 

 

***************************************

Патріотичний марафон «З днем народження, Країно!»

Пройдуть заходи в рамках патріотичного марафону «З днем народження, Країно!»

***************************************

Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України

Share this post