Патріотичний марафон «З днем народження, Країно!»

До Дня Української Державності, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Цього року 28 липня ми вперше відзначаємо День Української Державності. Понад тисячу років формувалися досвід українців, культура, самобутність, характер. Ця пам’ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення. Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – наразі це найважливіше національне завдання.

З нагоди відзначення у 2022 році в місті Одесі Дня Української Державності, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводиться патріотичний марафон «З днем народження, Країно!», у рамках якого відбудуться заходи:

АКЦІЇ:

Кольори Перемоги» (прикрашання гілок дерев жовто-блакитними стрічками): Кримський бульвар (Суворовський район); Міський сад, парк ім. Т.Г. Шевченка (Приморський район); Парк ім. М. Горького (Малиновський район); Парк Перемоги (Київський район).

Поштова скринька для військовослужбовця «З любов’ю та вдячністю Ваша Одеса» (встановлення поштових скриньок, до яких всі охочі зможуть покласти листівку з привітаннями та побажаннями, які у подальшому будуть передані військовослужбовцям Збройних Сил України).

МАЙСТЕР-КЛАСИ (по районам міста):

– з виготовлення патріотичних браслетів, сувенірів, оберегів;

– з різних видів спорту на спортивних майданчиках закладів освіти, в яких є укриття (бокс, футбол тощо).

«Мрії у політ!» запуск дітьми паперових літаків.

Патріотичний АРТ-РОЗПИС «Україна очима дітей»діти розмальовують кольоровою крейдою карту України (естрадний майданчик «Ракушка» у парку ім. Т.Г. Шевченка).

АКЦІЯ-ФЛЕШМОБ «З Україною в серці» (роздача членами Парламенту старшокласників м. Одеса символічних жовтоблакитних сердечок перехожим, охоплюючи серця людей для підняття духу до спільної перемоги).

 КЕЙС-FESTIVAL «Все буде Україна» у соціальній мережі Facebook із хештегом #кейс-festival, #ОсвітаОдеса (для всіх охочих – аматорських колективів, окремих виконавців та інших творчих об’єднань/малюнки, поробки, вокальні та хореографічні номери).

 24 серпня 2022 року на Думській площі пролунає патріотична пісня у виконанні вихованки закладу позашкільної освіти.

*******************************

 Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423/2021 Про День Української Державності” День Української Державності відзначається щорічно 28 липня.

Мета – утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, вшанування пам’яті та засвідчення поваги до діяльності видатних представників національної еліти та борців за державність та незалежність України, утвердження історичної справедливості, спираючись на історію української державності, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, дбаючи про благо Вітчизни та боронячи суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України, та зважаючи на необхідність утвердження історичної справедливості.

Share this post