У закладах освіти міста Одеси відзначили Всесвітній день поширення інформації щодо проблем аутизму

2 квітня 2019 року в одеських закладах освіти міста відбулись заходи, присвячені інформуванню суспільства про проблему аутизму

До Всесвітнього дня поширення інформації про проблеми аутизму в закладах освіти міста Одеса, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, пройшли різноманітні заходи.

В Одеських закладах дошкільної освіти:

– № 222 в інклюзивній групі було проведено відкрите заняття «Віконечко в природу»;

–  № 293 батьки, діти та працівники закладу стали учасниками флешмобу «50 відтінків синього», долучились до акції «Дитячий садок для всіх і кожного», відвідали виставку дитячих малюнків «Ми – єдина дружня родина»;

– № 299 батьки вихованців ознайомились з інформацією про проблему аутизму, відвідали виставку «Дружні долоньки», взяли участь у марафоні «Знайди сині крапельки навколо себе», а також переглянули флешмоб «Крапельки дощу».

В Одеських закладах загальної середньої освіти:

– № 12 відбувся семінар «Аутизм: подолання через розуміння» та  яскравий флешмоб «Ти зможеш» за участю учнів школи;

– № 60 відбулись уроки доброти «Сонце світить всім однаково»; для учнів школи було продемонстровано соціальні ролики «Ми просто інші», «Людина дощу»; під час перерви учні закладу взяли участь у флешмобі «Я такий, як мій друг» та ігровій перерві «Маленька країна – Ми є!». Наприкінці дня учні 8-11 класів провели біля школи флешмоб «Запали синім» та акцію «Ми під одним небом».

Також учасники освітнього процесу закладів освіти міста Одеса долучились до Всесвітнього благодійного флешмобу «Light It Up Blue» – в одязі кожного учня та вчителя був присутній синій колір.

                  

   

   

Share this post