Слухачі Школи резерву знайомились з іноваційними формами проведення педагогічної ради

Сучасні підходи проведення педагогічної ради у форматі EdCamp

17 січня 2019 року на базі Одеського навчально-виховного комплексу №13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Одеської міської ради Одеської області відбувся семінар для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти на тему «Алгоритм підготовки та організаційні моменти проведення педагогічної ради у форматі EdCamp».

Слухачів Школи резерву ознайомили з використанням інноваційної форми проведення педагогічної ради у форматі EdCamp

Нетрадиційна форма проведення (не)педагогічної ради перетворює педраду в орган, що об’єднує вчителів, батьків, здобувачів освіти спільною турботою про сьогодення і майбутнє освітнього простору, створює умови для підвищення педагогічної майстерності, змушує шукати ефективні форми роботи з дітьми, надихає на творчу співпрацю.

Завдяки новому дискусійному формату (не)педагогічна рада змінює парадигми співпраці між адміністрацією закладу й учасниками освітнього процесу та приймає іноді несподівані рішення, які ведуть до позитивного результату.

 

Нагадаємо, що 13 квітня 2019 року на базі Одеського НВК №13 відбудеться (не)конференція вчителів – афілійований міні-EdCamp Odesa «Освітнє середовище НУШ: територія оновлення та партнерства».

Реєстрація на подію за посиланням: http://l2u.su/qbK3


EdCamp — конференції, які проводять самі учасники — як правило, їх називають «(не)конференцією».

EdCamps організовується за принципом «жодних обов’язкових спікерів і обов’язкових доповідей; надихати учасників знаходити (або самому вести) теми, які задовольняють їхні власні потреби та інтереси».

Перший EdCamp був проведений у травні 2010 у Філадельфії. 550 подій об’єднали 25 000 вчителів і різних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці та вирішення спільних завдань.

Формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної сім’ї.

Share this post