У закладах освіти міста пройшли заходи з нагоди державних свят

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З нагоди відзначення у 2023 році Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці Незалежності України у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси в онлайн- та офлайн-режимах пройшли виховні години «День Незалежності України», челенджі «Народжені вільними», флешмоби «З Україною в серці», виставки дитячих малюнків «Моя країна – Україна», «Моя Україна – єдина та вільна!», «Моя рідна країна» тощо.

 

Так, здобувачі освіти  ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ГАРМОНІЯ» у соціальних мережах презентували відеоролик «Мрії про Україну: дитячий погляд».

У рамках свята для вихованців ОДЕСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЯСЛА-САДОК» № 112 було проведено ряд тематичних заходів.

До флешмобу «Ми-діти України! Вільної і незалежної!» долучилися вихованці та педагоги КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ПРОМІНЬ».

Учні ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 72 провели фотофлешмоб «Незалежніть доводимо щодня!».

  

У рамках святкування Дня Незалежності України в КОМУНАЛЬНОМУ  ЗАКЛАДІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЕВРИКА» відбувся конкурс малюнків «Моя рідна країна».

 

  

Більше інформації щодо проведених заходів у рамках відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України можна отримати на вебсайтах закладів освіти освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

 

 

__________________________

Пройдуть заходи з нагоди державних свят

Share this post