У закладах освіти міста пройшли заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Щороку 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Цьогоріч з нагоди відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройшли виховні та інформаційно-просвітницькі заходи: виховні години «Твій біль, Україно, Чорнобиль», «Шана і подяка Вам, дорогі ліквідатори», «Чорнобиль: гіркий полин»;  інформаційні хвилини «Трагедія Чорнобиля», «Наслідки аварії», фотовиставки «Пам’ятаймо! Вони захистили нас»; переглянуті презентації «Трагедія Чорнобиля» та документальні фільми «Чорнобиль «Точка часу», «Чорнобиль 3828». У шкільних бібліотеках організовані тематичні виставки та проведені  уроки «Герої-ліквідатори чорнобильської аварії».

Учні підготували цікаві повідомлення про цю найжахливішу катастрофу в історії людства. А також наголосили, що лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. Діти були безмежно вдячні героям, які загальну безпеку поставили вище, ніж власне  життя.

Мета заходів: гідне відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  

 

 

 

 

****

Укази Президента України від 10 листопада 2006 року № 945/2006 “Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”, від 9 грудня 2020 року № 556/2020 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи”.

Share this post