У закладах освіти відзначили День Європи

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує 

З метою вивчення історії, традицій, фольклору країн Європи, виховання толерантності, шанобливого ставлення до європейських культур та з нагоди відзначення Дня Європи у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси проводилися тематичні виховні години та години спілкування «Україна – Європейська держава», «Вікно у світ європейської культури», «Європа – спільний  дім», «В Європу з Україною в серці», «В Європу з Україною в серці», «Ми – маленькі Українці!», «Хай сонечко сяє всім дітям Європи!», «Вікно у світ європейської культури».

 

З учнями провели пізнавальні вікторини «Видатні люди Європи», «Цікаві факти про Європу»,«Країни та  міста Європи», «Відгадай країну ЄС», «Що я знаю про Європу» спрямовані на розширення знань про культуру країн Європи. 

 

Пройшов конкурс малюнків «За мир та спокій в Україні та Європі», «Ми – європейці», «Дякуємо, ЄВРОПО!» з метою висловлення щирої  вдячності  європейським країнам за наданий прихисток мільйонам українців.

 

У закладах освіти оформили книжкові виставки в шкільних бібліотеках «Європейська класика українською», «Парад країн Європи»,  «Країни Європейського союзу», «Європа – спільна спадщина», «Я – європеєць».

Також учні долучилися до захоплюючого флешмобу «Україна – серце Європи».

 

 

 

 

 

______________________

Довідково

Указом Президента від 08 травня 2023 року №266/2023 «Про  День Європи», усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань День Європи відзначатиметься щороку 09 травня спільно з державами Європейського Союзу.

Share this post