“Громада, дружня до дітей та молоді”

У рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в закладах дошкільної та загальної середньої освіти проведені профілактичні заходи

У рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в закладах дошкільної, загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси протягом квітня 2019 року відбулись заходи: батьківські збори з питань імунопрофілактики інфекційних захворювань, тематичні класні години, інформаційно-просвітницькі заходи з питань профілактики ВІЛ, вірусного гепатиту, інфекцій, що передаються статевим шляхом.

До проведення заходів були залучені медичні працівники дитячих міських поліклінік, які ще раз звернули увагу батьків на те, що профілактичні щеплення – це єдиний надійний засіб профілактики інфекційних захворювань. Під час зустрічей були обговорені такі теми, як: «Здоров’я. Імунітет. Щеплення», «Вакцинопрофілактика – запорука здоров’я кожної дитини!», «Роль щеплення в житті дитини», «Попередити, захистити, щепити», «Профілактика керованих інфекцій».

У квітні 2019 року у закладах загальної середньої освіти розпочато запровадження щоденної 10-хвилинної гімнастики для очей для учнів 1-11-х класів, яка спрямована на збереження та покращення  зору у дітей. 

 

 


Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді. Вона була започаткована у 1996 році як практичне втілення резолюції, що була прийнята на Другій Конференції ООН з населених пунктів. Нині ініціатива поширюється в усьому світі, її підтримали вже понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. Сьогодні ініціативою «Громада, дружня до дітей та молоді» охоплено понад 30 мільйонів дітей. 

24 липня 2018 року Одеська міська рада підписала Меморандум про наміри та взаємодію із Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді».

Share this post