Учень 9-го класу здобув перемогу на чемпіонаті світу з єдиноборств

Вітаємо юного одесита з перемогою!

З 14 по 16 жовтня у місті Надьканіжа (Угорщина) проходив чемпіонат світу з єдиноборств “Комбат самозахист ICO”. На змагання прибули представники з понад 20 країн світу і близько 752 учасників. Змагання відбулися з таких видів спорту: кікбоксинг, бокс, ММА та грепплінг.

Спортсмени з України, серед яких були й учні одеських закладів освіти,  посіли ІІ (друге) загальнокомандне місце. Так, учень 9 класу Одеської ЗОШ №68 Максим Ляшевський виборов дві золоті медалі збірній України. Спортсмен посів перше місце з К-1 (кікбоксинг) у категорії 14-15 років,  вага 55.1-60 кг, отримавши перемогу над спортсменом із Румунії, та перше місце в  Oriental box у категорії 14-15 років, вага 55.1-60 кг, отримавши перемогу над спортсменом із Угорщини.

Вітаємо Максима з перемогою та бажаємо подальших успіхів!