Учні Одеського ліцею №9 взяли участь у міжнародному проекті “Земля світу”

Делегація Одеського ліцею №9 відвідала м. Крижова на запрошення фонду Європейської співпраці «Krzyzowa»

У жовтні 2018 року у польському місті Крижова проходила зустріч делегацій учнів шкіл Німеччини, Польщі та України в рамках міжнародного проекту «Земля світу».

На запрошення фонду Європейської співпраці «Krzyzowa», у рамках проекту «Земля світу» учні шкіл м. Кайзерслаутерн (Федеративна Республіка Німеччина), м. Лежно (Польська Республіка) і м. Одеси (Україна) взяли участь у літературних читаннях «Ми – європейці. Спільна історія».

Група у складі 14 учнів та 2 педагогів Одеського ліцею №9 креативно презентувала рідне місто.

Протягом п’яти днів учасники зустрічі брали участь в інтеграційних мовних заходах. Учні побували у меморіалі Гросс-Розен, ознайомились під час екскурсій з містами Крижова, Вроцлав, Свідниця, де відвідали Церкву миру.

Під час зустрічі учасники обговорювали особливості досвіду навчання у закладах освіти України, Польші, Німеччини, культурологічні різниці, можливості мовної комунікації та співпраці на трьох мовах. Учні говорили про певні історичні події ІІ Світової війни у контексті екскурсій та завдань і можливості подальшої співпраці та обміну досвідом між закладами-учасниками зустрічі.

Під час зустрічі мовою спілкування була англійська як нейтральна та зрозуміла для всіх.

Одеські ліцеїсти поповнили свої знання про європейські країни та отримали масу нових вражень.

Спільна робота в рамках співпраці з фондом Європейської Співпраці «Krzyzowa» триватиме.

*********************************************

Фонд Європейської Співпраці «Krzyzowa» (Польща) створено за  ініціативи колишнього канцлера Федеративної Республіки Німеччини Гельмута Коля і колишнього прем’єр-міністра Польської Республіки Тадеуша Мозовецького у 1989 р.

              

Share this post