Учні Одеського НВК №90 – учасники міжнародного кемпу

У рамках міжнародного співробітництва

З 17 червня  по 01 липня 2023 року  делегація у складі 28 учнів  та 3-х учителів Одеського НВК №90  взяли участь у розробленому Міністерством освіти Федеративної Республіки Німеччина сумісно з Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством соціальної політики України проєкті для дітей віком від 10 до 17 років та відвідали Центр відпочинку «KiEZ Prebelow» у м. Пребелов (Федеративна Республіка Німеччина).

Мета кемпу –  занурення у мовне середовище, заохочення до вивчення іноземних мов, відпочинок на природі, активне дозвілля, заохочення молоді до спортивних і творчих активностей, ознайомлення учнів з традиціями та культурою Німеччини.

Методично спланована вчителями і кураторами програма включала в себе: відвідування міст Берлін та Потсдам, знайомство з їх історією, культурою; відвідування музею майбутнього, зоологічного музею тощо; проведення кіноконкурсу на задану тему; креативні майстеркласи (розмальовування футболок, виготовлення піци власноруч, творча робота в групах); проведення квестів та дискотек; спортивні активності, включаючи командні змагання зі стрільби з лука, будування плота, плавання на човнах, настільний теніс, футбол, волейбол тощо.

Під час перебування у таборі учні отримали повноцінний відпочинок на природі, нові враження та знайомства, були залучені до спортивних і творчих активностей, поповнили свої знання щодо історії, культури та традицій Німеччини.

____________________________

З міжнародною співпрацею закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси можна ознайомитися у розділі “Міжнародне співробітництво”.

Share this post