Урок учня 4 класу увійшов до Національного реєстру рекордів України

Учень 4 класу Нікіта Ковальчук встановив рекорд України в номінації «Наймолодший викладач математичного аналізу»

14 грудня 2018 року в Одеській гімназії №7 Нікіта Ковальчук провів для 11-класників свій перший урок математичного аналізу.

Презентаційне заняття «Інтеграл. Знаходження площі криволінійної трапеції» дев’ятирічного викладача увійшло до Національного реєстру рекордів України.

Упродовж уроку наймолодший викладач продемонстрував свої знання із застосування інтеграла та навчив учнів 11 класу розв’язувати завдання за даною темою.

Під час заходу юний викладач спочатку нагадав одинадцятикласникам, у чому полягає геометричний зміст інтегралу, провів аналітичні розрахунки із знаходження площі криволінійної трапеції. Разом з учнями 7(11) – М класу «Гімназії № 7» обчислив задачу з теми «Обчислення площі фігури, обмеженої двома кривими». Нікіта запропонував учням, працюючи в групах, самостійно розв’язати практичні задачі. Юний викладач математики також розповів про сфери застосування інтегралів, крім математики.

Після уроку представник Національного проекту «Книга рекордів України» вручив Нікіті диплом рекордсмена.

Мер Одеси Геннадій Труханов привітав наймолодшого викладача математичного аналізу в Україні та вручив йому пам’ятний подарунок.

***************************************************

Місяць тому в ході особистого прийому до Одеського міського голови Геннадія Труханова звернувся учень 4 класу Нікіта Ковальчук з проханням посприяти в проведенні уроку математичного аналізу для старшокласників. Микита розповів про захоплення математикою, бажання ділитися знаннями і своє бачення викладання складних наук доступною мовою.

          

Share this post