Відкритий молодіжний EdFusion відбудеться в Одесі

Одеса зустріне учасників Відкритого молодіжного EdFusion «Моя дипломатична місія»

З 15 по 18 квітня 2019 року на базі Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7 – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» відбудеться Відкритий молодіжний EdFusion «Моя дипломатична місія».

Урочисте відкриття відбудеться 15 квітня 2019 року о 13:20.

До участі в заході запрошені: директори, заступники директорів, команди лідерів закладів загальної середньої освіти України (близько 200 осіб), представники дипломатичних місій, акредитованих в Одесі, а також педагоги, учні та їхні батьки (2000 учасників освітнього процесу Одеського НВК «Гімназія №7»).

Програмою EdFusion передбачено проведення: презентацій матеріалів про різні країни світу, флешмобів, коворкінгу «Моя дипломатична місія», квесту «Одеса – в Європі, Європа – в Одесі», телемосту на англійській мові, пасхального благодійного ярмарку, візитів у дипломатичні місії та культурні центри Одеси, екскурсій містом та конкурсів.


Захід проводиться в рамках реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016 -2020 роки.

Share this post