З 20 вересня 2021 року – Уряд встановив нові карантинні обмеження

Інформація МОН щодо роботи закладів освіти

Враховуючи епідемічну ситуацію в Україні та в місті Одесі, зокрема, доводимо до відома працівників галузі «Освіта»  інформацію Міністерства освіти і науки України щодо роботи закладів освіти  комунальної власності територіальної громади з 20 вересня 2021 року. Перейдіть за посиланням

До постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р.  №1236  і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 внесено зміни, а саме:

        У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти комунальної власності територіальної громади здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката. Сертифікат може підтверджувати:

  • вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати);
  • вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);
  • негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;
  • одужання особи від зазначеної хвороби.

        У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти  комунальної власності територіальної громади здобувачами освіти буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат. Сертифікат може підтверджувати:

  • вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);
  • негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;
  • одужання особи від зазначеної хвороби.

Відповідні зміни набирають чинності з 20 вересня 2021 року.

Строк чинності COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини (жовті сертифікати) від дати введення дози становитиме 120 днів, двома дозами (зелений сертифікат) – 365 днів. COVID-сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, діятиме 72 години. Термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 становитиме- 180 днів.

COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно. Чинність сертифіката має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Використання COVID-сертифікатів на території України дозволяється за умови підтвердження їх чинності.

Share this post