В Одесі проведений міський конкурс «Прапороносець»

Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведений щорічний міський конкурс.

З метою виховання в учнівської молоді поваги до державних символів України, рідного міста, формування національної свідомості, а також набуття навичок стройового вишколу,  з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України департаментом освіти та науки Одеської міської ради  у грудні 2020 року з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у режимі онлайн проведений міський конкурс «Прапороносець».

У конкурсі взяли участь прапороносні групи 15 закладів загальної середньої освіти міста, які продемонстрували навички стройового вишколу. Усі стройові прийоми конкурсної програми виконувались прапороносними групами у відповідності до Стройового статуту Збройних Сил України. Конкурсна програма складалась з п’яти елементів: винос прапору, вихід основної прапороносної групи, рух з прапором у парадному і похідному строю; виконання команд; зміна прапора; виконання прапороносцем команд; винесення прапору. Оцінювання стройового вишколу прапороносних груп учасників конкурсу здійснювалось за 5-ти бальною системою.

Переможцями конкурсу стали прапороносні групи закладів загальної середньої освіти (Відео):

І місце

Одеська загальноосвітня школа №72 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

ІІ місце:

Одеський ліцей «Гармонія» Одеської міської ради Одеської області

Одеська гімназія №1 імені А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області

Одеська загальноосвітня школа №45 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

ІІІ місце:

Одеський ліцей №82 Одеської міської ради Одеської області

Одеська спеціалізована школа №86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області

Переможці та учасники конкурсу будуть нагороджені грамотами департаменту освіти та науки Одеської міської ради та відповідними пам’ятними кубками.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради №295 від 10.12.2020 “Про підсумки проведення міського конкурсу “Прапороносець” у 2020 році.

Конкурс проводиться у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 № 436-VІІ.

Share this post