В Одесі відбудеться фінальна гра Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей 01 червня 2021 року о 16.00 у Літньому театрі (Міський сад) з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відбудеться фінальна гра Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера» серед шкільних команд.
У фінальній грі візьмуть участь команди закладів загальної середньої освіти м. Одеси: «Сюрприз» Одеської ЗОШ № 81, «ДОЛС» Одеської ЗОШ № 106, «Run Dom» Одеської ЗОШ № 1, «Бешеные тапки» Одеської СШ № 94, «Сборная продленки» Одеської ЗОШ № 51, кожна з яких продемонструє винахідливість, фантазію, гумор, а також свої артистичні, вокальні та танцювальні здібності.
Виступи команд-учасниць буде оцінювати екзаменаційна комісія, до складу якої входять зіркові наставники – учасники телепроектів: «Ліга сміху», команд КВК «Де Рішельє», «Стоянівка», «Міні панки», «Одеські манси» та ін.
Екзаменаційну комісію очолить голова постійної комісії з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями Одеської міської ради Олег Етнарович.
Мета заходу – підтримка обдарованої і талановитої учнівської молоді нашого міста, створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку підростаючого покоління.
За підсумками фінальної гри Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера» всі команди-учасники отримають дипломи, а команда-переможець – перехідний «Кубок мера».
Організаторами Шкільної Ліги сміху виступили департамент освіти та науки спільно з постійною комісією з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями Одеської міської ради.
Фінальна гра Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера» проходитиме у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VIII.

Share this post