В Одесі відбувся фестиваль Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера»

У приміщенні Одеського культурного центру (вул. Василя Стуса, 2б/7) відбулася перша гра (фестиваль) Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера»

У фестивалі брали участь 23 шкільні команди, дві з яких приїхали з Харкова та Сум.

Команди-учасниці показали гідний рівень підготовки, продемонстрували винахідливість, фантазію, іскрометний гумор, а також свої артистичні, вокальні та танцювальні здібності.

Виступи школярів оцінювала екзаменаційна комісія, до складу якої увійшли зіркові наставники – учасники телепроектів: «Ліга сміху», «Comedy Club», команд КВН «Одеські мансі», «Де Рішельє», а також відомі артисти і режисери.

Очолив екзаменаційну комісію голова постійної комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму Одеської міської ради Етнаровіч Олег Володимирович.

Головною відмінністю цього сезону став новий формат, в якому долю команд вирішує не колективне голосування всього журі, а індивідуальне бажання кожного зоряного наставника (тренера) взяти команду в сезон.

Шкільні команди, які пройшли в чвертьфінал, та їх тренера:

  • «16+» (Одеська ЗОШ № 16), тренер – Павло Кішка;
  • «У центрі міста» (Одеська СШ № 50), тренер – Євген Федоров;
  • «Бу Мінг Бай» (Одеський НВК «Гармонія»), тренер – Дмитро Русев;
  • «Гармата» (Одеський НВК № 90), тренер – Олександр Губін;
  • «Все За!» ​​(Парламент старшокласників Приморського району), «Команда» (Одеська СШ № 40), тренер – Григорій Гущин;
  • «Чиїсь діти» (Одеська ЗОШ № 81), тренер – Андрій Воськало;
  • «Не доросли!» (Одеська ЗОШ № 5), тренер – Наталія Бузько;
  • «Мишка і пончики» (Одеська ЗОШ № 118), тренер – Марк Куцевалов;
  • «Наші в місті» (Одеська гімназія № 4), «Нарозхват» (м.Суми), тренер – Богдан Межонов;
  • «60-й калібр» (м. Харків), тренер – Ксенія Логінова.

Команди, які не пройшли до чвертьфіналу, зможуть взяти участь в чвертьфіналі Ліги в номінації під назвою «Нас засудили!».

Організатором Шкільної Ліги сміху виступив департамент освіти та науки Одеської міської ради разом з комісією Одеської міськради з питань освіти, спорту, культури.

Фестиваль Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера» проходить у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 року № 463 -VII.

Мета заходу – підтримка обдарованої та талановитої учнівської молоді нашого міста, створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку підростаючого покоління.

   

     

Share this post