В Одесі відбувся міжнародний семінар-практикум з питань інклюзивної освіти

Провідні фахівці системи освіти Ізраїлю поділилися досвідом роботи у сфері інклюзії з педагогами Києва, Дніпра, Харкова та Одеси

21-24 листопада 2019 року на базі комунальної установи “Одеський інклюзивно-ресурсний центр №1” (вул. Мечникова, 2в) відбувся міжнародний семінар-практикум «Інклюзивне навчання. Від теорії до практики» за участю фахівців у сфері інклюзивного навчання Держави Ізраїль.

Спікери – провідні фахівці системи освіти Держави Ізраїль Шарон Якобовіц, Джудіт Шарвіт, а також співзасновниця благодійного фонду Яна Лемкін – ознайомили учасників семінару з особливостями надання в Ізраїлі освітніх послуг дітям з особливими потребами, основними напрямками в спеціальній освіті і підготовкою фахівців для роботи з дітьми з інвалідністю.

Гості також розповіли про важливість надання психологічної, інформаційної та фінансової допомоги сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, необхідність розвитку контрольних навичок для консультантів, які працюють в інклюзивних умовах.

Після закінчення роботи міжнародного семінару-практикуму 27 фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Києва, Дніпра, Харкова та Одеси отримали сертифікати.

 

Share this post