Школа резерву керівних кадрів: організація освітнього простору

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

23 січня 2024 року для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти було проведено семінар “Організація освітнього простору в умовах карантину та воєнного стану. Організація освітнього процесу з використанням програми Teams платформи Office 365”.

Заступник директора з навчально-виховної роботи (НВР) Одеського ліцею №81 Одеської міської ради Тетяна Пилипюк ознайомила слухачів із можливостями системи Microsoft Teams Office 365 Education  (для перегляду перейдіть за посиланням).

Із питанням щодо організації управінської діяльності, методичної роботи з педагогічним колективом, індивідуального навчання (інклюзія, сімейне, екстернат), стосовно формування навчальних матеріалів та завдань на уроках географії в 6-му класі виступила Людмила Сульська, заступник директора з НВР, учитель географії Одеського ліцею №81.

Галина Паршина, учитель української мови і літератури Одеського ліцею №81, розповіла присутнім про особливості перевірки виконаних завдань з української мови та літератури.

Учитель математики та інформатики Одеського ліцею №81 Оксана Гарник познайомила слухачів із онлайн-інструментами на уроках математики та інформатики під час дистанційного навчання.

  

******************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри”.

Share this post