В Одесі відкрито новий Освітній простір «CreatED»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

15 грудня 2021 року відбулося відкриття нового Освітнього простору «CreatED». Ініціатором проєкту є Департамент освіти та науки Одеської міської ради.

Відеорепортаж  “Відкриття сучасного Овітнього простору “CreatED” (м.Одеса)

На заході були присутні Одеський міський голова Геннадій Труханов, директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, депутати Одеської міської ради, представники Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського; керівники та педагоги закладів освіти Одеси, Вінниці, Івано-Франківська та Кривого Рогу. 

Директорка Департаменту освіти та науки  Одеської міської ради Олена Буйневич зазначила, що даний простір замислювався як багатофункціональний хаб для спільної роботи та саморозвитку фахівців. Також сучасне приміщення на вул. Канатній стане базою для зустрічей та реалізації ініціатив Парламенту старшокласників.

У перший же день роботи «CreatED» тут відбувся телеміст «Освіта Youth», в якому взяли участь молоді фахівці закладів освіти, а також директори департаментів освіти Одеси, Вінниці, Івано-Франківська та Кривого Рогу. 

Робота у рамках телемосту проводилася у групах, кожній з яких було запропоновано окреслити коло проблем, відповідно до своєї компетенції, та запропонувати шляхи їх вирішення. 

 Освітній простір «CreatED» – це простір, де з’явилася чудова можливість обговорення різних думок, що має сприяти вибору найконструктивніших рішень проблемних питань. 

Крім того, у рамках проєкту «Освіта Youth» під час роботи у групах було порушено такі питання, як прогалини професійної освіти, форми здобуття педагогічних навичок, а також можливі труднощі, з якими стикаються молоді спеціалісти на роботі та інші.

На завершення учасники зустрічі з різних міст обмінялися успішними прикладами своїх професійних досягнень.

 

 

 

Для перегляду презентації приміщень нового Освітнього простору «CreatED» натисніть на картинку. 

Share this post