В Одесі відкрився CROSS-Форум учнівської молоді «Разом ми змінимо світ!»

8 жовтня 2018 року на базі Одеського НВК «Гімназія №7» відкрився освітній молодіжний івент – відкритий CROSS-форум «Разом ми змінимо світ!»

З метою реалізації міської програми «Я – одесит, патріот України», завдань Концепції громадянсько-патріотичного виховання, у рамках Програми дослідно-експериментальної роботи за темою «Громадянсько-патріотичне виховання суб`єктів громадянського суспільства України в умовах навчально-виховного комплексу – Гімназії № 7», вимог Нової української школи щодо розвитку спільноти, забезпечення партнерських стосунків між громадськістю та освітніми установами, Одеським НВК «Гімназія № 7» спільно з департаментом освіти та науки Одеської міської ради відкрився освітній молодіжний івент – відкритий Cross-форум «Разом ми змінимо світ!».

Учасниками Форуму стали: 200 осіб, 26 команд з 17 міст та 13 регіонів України, у тому числі представники та команди учнів закладів освіти Одеси, представники Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, педагогічний колектив ОНВК «Гімназія №7», гімназисти та їх батьки.

Лідери учнівського самоврядування Одеського НВК «Гімназія №7» зустріли учасників відкритого Cross-Форуму «Разом ми змінимо світ!» (далі – Форум) флешмобом «Ах, Одесо!» та вишиванковим дефіле гімназійних команд «Шторм» і «Чайка».

Урочисте відкриття Форуму відбулося у приміщенні актового залу Одеського НВК «Гімназія №7» під назвою «Україно, я твоя кровинка, я змережена з твоїх думок і слів…».

 

 

Учасники Форуму ознайомились з презентацію діяльності учнівського самоврядування Одеського НВК «Гімназія №7» на тему «Бути лідером – уміти брати на себе відповідальність!», де було представлено та розкрито концепцію формування соціальної та громадянської компетентності випускників освітнього закладу, брали участь у етнолайфхаках, військово-патріотичній грі, тренінгах лідерів учнівського самоврядування де мали можливість випробувати себе на практиці технології лідерства, виявити здатність працювати в команді.

Для учасників Форуму працював коворкінг «Технології лідерства» з тренінговими локаціями: «Складання путівника «Мова – дорожня карта нації». Складаючи мовний путівник учасники показали бездоганний рівень володіння державною мовою. У локації «Фрілансер у дії» учасників відкритого Cross-форуму ознайомили з практичними аспектами організації власної справи.

В перший день Форуму були проведені такі арт-квести: «Я – в мистецтві, мистецтво – в мені» – формування мистецьких смаків та здатності до творчості особистості шляхом залучення до української та світової культурної спадщини, «Здоров’я нації» – створення біометричного паспорту українців, «Ти вже маєш крила, отже, лети!» – досвід міжкультурного спілкування, вирішення питань мовного бар’єру, «Сторітелінг – ключовий інструмент для успіху» – презентація себе в сучасному середовищі, уміння виходити за рамки стандартів, «Я – медіадрайвер» – виготовлення інформаційного планшету, «Глобальні цілі сталого розвитку очима молоді» – уміння визначати глобальні цілі з метою усвідомлення себе у світі, «Математика в стилі StartUp» – застосування математичних компетентностей для створення StartUp, «Парк Мрій» – створення учасниками Форуму дизайну парку.

З програмою відкритого Cross-форуму учнівської молоді «Разом ми змінимо світ!» можна ознайомитись за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua/Програма форуму

 

Share this post