В Одеській СШ №86 пройшов семінар-практикум з питань цивільного захисту

18 жовтня 2018 року на базі Одеської СШ №86 відбувся районний семінар-практикум з цивільного захисту «Дії за сигналом «Увага всім!»

У рамках проведення Дня цивільного захисту учні школи отримали практичні навички дій у разі виникнення пожежі, надання домедичної допомоги, вчилися виготовляти ватно-марлеві пов’язки. Молодші школярі стали учасниками інтерактивного спектаклю.

Важливим етапом проведення Дня цивільного захисту стала навчальна евакуація, яка показала високу організованість і злагодженість дій усіх її учасників. Колектив освітнього закладу та учні, під час тренування за сигналом «Увага всім!», відпрацювали питання екстреної евакуації учасників освітнього процесу. У свою чергу вогнеборці ліквідували умовну пожежу, а колектив школи продемонстрував навики володіння первинними засобами пожежогасіння та вміння з надання потерпілим домедичної допомоги.

Окрасою заходу став виступ агітбригади Одеської СШ №86 «Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати», на якому учні звернули увагу учасників на важливість дотримання правил пожежної безпеки в будівлях та приміщеннях закладів освіти. Також учасники семінару відвідали урок-презентацію «Безпека очима дітей», урок-тренінг «Порятунок та захист людей у надзвичайних ситуаціях», брейншторм «Безпека у побуті».


У рамках Плану основних заходів цивільного захисту департаменту освіти та науки Одеської міської ради на 2018/2019 навчальний рік в закладах освіти проводиться системна навчально-виховна робота з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя в надзвичайних ситуаціях.
У закладах загальної середньої та дошкільної освіти  комунальної власності територіальної громади міста Одеси, у рамках «Тижня безпеки дитини» проводиться День цивільного захисту з практичним відпрацюванням заходів по евакуації учасників освітнього процесу і надання першої медичної допомоги умовно постраждалим від наслідків уражаючих факторів надзвичайної ситуації. Залежно від віку дітям читають лекції, проводять бесіди, відкриті уроки, презентації, майстер-класи, конкурси та інше.

 

  

Share this post