До професійного свята психологів: тиждень психології

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

В Україні своє професійне свято психологи і люди, які причетні до цієї професії, відзначають щорічно 23 квітня. Саме ця дата обрана для свята Всеукраїнського дня психолога.

До цієї дати  в закладах освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси буде проведено тематичний Тиждень психології.

У зв’язку з введеним воєнним станом заходи будуть проводитись в онлайн форматі.

Цьогоріч серед решти заходів Тижня психології у закладах освіти проводитиметься однакова для всіх акція, яка символічно об’єнає учасників з різних закладів освіти, а саме:

 18.04.2022акція «Намріємо плани на майбутнє»;

 19.04.2022  організація флешмобу для учнів «Дружня підтримка»;

 20.04.2022  акція «Дружні долоні Добрих Справ»;

 21.04.2022 – акція «Скринька радості або Скринька пророцтв»;

 22.04.2022 флешмоб «Коло єднання».

********************************************

Довідково:

Така наука, як психологія, сформувалася наприкінці XIX ст. У 1879 році німецький філософ і психолог Вільгельм Вундт відкрив у Лейпцигу першу в світі психологічну лабораторію, в якій проходили дослідження феноменів свідомості. Цей рік вважається роком народження психології як науки.

У 1996 році створена Асоціація політичних психологів України, зразком якої послужила існуюча з 1978 року Міжнародна асоціація політичних психологів (International Society of Political Psychology, ISPP).

Нині психологи широко затребувані в суспільстві. Вони допомагають людям у кризових ситуаціях, розібратися в їхніх проблемах, показуючи шляхи й відкриваючи невідомі до того ресурси свого організму і психіки.

Психологи – це такі лікарі, які рятують скаліченні душі, та повертають надію, за що ми їм безмежно вдячні.

Share this post