В закладах освіти Одеси пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню миру

Для учнів одеських шкіл  до Міжнародного дня миру були проведені тематичні класні години, виставки малюнків, газет, різні акції. Школярі  приєдналися до всеукраїнської акції «Голуб Миру».

На Уроках миру діти виготовляли паперових голубів, які символізують мир в усьому світі, презентували проекти, писали листи миру, брали участь у конкурсі малюнків на асфальті.

Так, представники учнівського самоврядування Одеської ЗОШ №85 відвідали захисників-військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні в Одеському військовому госпіталі та подарували засоби гігієни, речі першої необхідності, солодощі, дитячі малюнки, обереги вироблені учнями початкової школи і, звичайно, листи підтримки.

В Одеському ліцеї №9 відбувся відкритий захід «Миру бути!». Під час заходу з учнями зустрівся військовий капелан 38-го зенітно-ракетного полку, який привітав всіх присутніх із Міжнародним днем миру. По завершенню заходу учні передали засоби індивідуального користування та смаколики, які випікали власноруч, захисникам на сході України.


У 1981 році своєю резолюцією A/RES/36/67 Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) і встановила його святкування на третій вівторок вересня. Заснувавши цей День Генеральна Асамблея присвятила його вшанування і зміцнення ідеалів світу як усередині держав і народів, так і між ними.

А через 20 років, у 2001 році, Генеральна Асамблея одноголосно прийняла резолюцію A/RES/55/282, в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний день миру буде відзначатися щорічно 21 вересня, як день загального припинення вогню і відмови від насильства.

        

 

Share this post