Вчителі ділилися досвідом екологічного виховання

Педагоги Одеси ділилися досвідом екологічного виховання дітей та молоді.

Педагогічні працівники  закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти взяли участь у педагогічному форумі за темою «Формування екологічної грамотності, як однієї з ключових компетентностей».

Педагоги-спікери форуму висвітили такі питання: «Формування екологічної компетентності учнів – завдання сучасної школи»,  «Організація позакласної роботи з екологічного виховання в початкових класах», «Співпраця позашкільних закладів з закладами дошкільної та загальної середньої освіти».

Учасники форуму взяли участь у майстер-класі «Кілька ідей освітнього кластеру на екологічну тематику», який провела вчитель Одеської загальноосвітньої  школи № 11 Точинська О.В.

Під час форуму вчитель біології Одеського НВК № 49 Пастухова Н.В. розповіла про діяльність шкільного екологічного парламенту, педагоги-дошкільники закладів Суворовського району поділилися досвідом проведення «Інтерактивної екологічної естафети»,  керівник гуртка Одеського еколого-натуралістичного центру «Афаліна» Шпак Л.В. презентувала власну методичну розробку «Технологія інтелектуальних ігор для проведення заходів еколого-натуралістичного спрямування».

Форум пройшов у дружній і творчій атмосфері співробітництва та обміну досвідом, взаєморозуміння та готовності педагогів до роботи з формування екологічної грамотності підростаючого покоління.

Педагогічний форум відбувся на базі Одеської загальноосвітньої школи № 11.

Share this post