Вічна пам’ять Людині, Учителю, Наставнику

10 липня 2021 року перестало битися серце директора Одеської ЗОШ №118 Єфімової Наталії Олегівни 

Вічна пам’ять Людині, Учителю, НаставникуНаталія Олегівна була прекрасним педагогом, наставником і вчителем, чуйною та щирою людиною, яка завжди посміхалась та надихала. Її любов до життя відображались у поетичних рядках власноруч написаних віршах, сповнених філософських роздумів та поваги до кожної особистості. У пам’яті колег вона назавжди залишиться людиною прекрасної душі та відкритого і доброго серця.
Освітянська спільнота, батьки та учні зі скорботою висловлюють щирі співчуття родині Наталії Олегівни, поділяємо горе родичів. Світла пам’ять про Наталію Олегівну назавжди залишиться в наших серцях.


Єфімова Наталія Олегівна народилася 8 жовтня 1968 року в місті Харкові, закінчила середню школу №154 міста Києва. У 1992 році закінчила історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працювала в Одеському НВК №13 вчителем історії, заступником директора з виховної роботи.
З 2009 Наталія Олегівна очолювала Одеську загальноосвітню школу №118 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області. Пріоритетом у роботі Наталії Олегівни було створення команди однодумців та розвиток інтелектуального потенціалу юних школярів.

Share this post