Відбудеться Конкурс-виставка «Science Skills Booster SUITT 2024»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З нагоди Всесвітнього дня науки 18 травня 2024 року о 10.00  в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ), за адресою вул. Кузнечна, 1 відбудеться Конкурс-виставка науково-технічної творчості молоді «Science Skills Booster SUITT 2024».

У змаганнях інноваційних проєктів та винахідницьких і раціоналізаторських розробок візьмуть участь команди учнів закладів загальної середньої освіти м. Одеси та студентів ДУІТЗ.

Форма проведення: очна й дистанційна.

На першому, дистанційному, етапі вже відбувся відбір найбільш цікавих проєктів. 18 травня о 10.00 розпочне свою роботу виставка наукових, дослідницьких робіт, стартап-проєктів, розробок, прототипів, презентація команд та нагородження кращих робіт.

Категорії учасників: школярі віком від 10 до 14  та від 15 до 17 років, студенти ДУІТЗ.

Нагороди конкурсу:

  • Гран-прі конкурсу від Наглядової ради ДУІТЗ.
  • Призи за 1 місце у кожній віковій категорії.
  • Додаткова номінація поза межами конкурсу: «Створення проєкту дизайну логотипа Конкурсу «Science Skills Booster SUITT».

Переможці конкурсу отримають підтримку університету та стейкхолдерів, можливості реалізації наукових, винахідницьких і раціоналізаторських проєктів та пропозицій на базі навчально-наукових лабораторій ДУІТЗ.

Share this post